Загарбники відбирають майно у мешканців, які хочуть повернутись на окуповану територію

Російські окупанти перетворили захоплені території України на гетто. Наразі виїхати з окупації складно, а повертатися на тимчасово окуповані території небезпечно не тільки для життя, а й для майна.

Про це в етері національного марафону новин повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Ворог не пускає наших мешканців повернутись в окупацію, провідати своїх родичів і близьких. Сьогодні єдиний пункт в’їзду для громадян України на тимчасово окуповану територію — це аеропорт «Шереметьєво». Там пропускають не більше, ніж 10% від тих, хто прилетів», — зазначив Федоров.

За його словами, інших 90% розвертають назад і оперативно дають сигнал місцевим гауляйтерам — якщо у «неугодного» українця є житло на тимчасово окупованій території, його одразу визнають «безхазяйним», зламують замки та заселяють «своїх».

«Вже наступного дня приходять до їхніх будинків і квартир в тимчасовій окупації і проводять «віджим» цього майна і так звану «націоналізацію». Тож небезпечно не лише тим, хто повертається на тимчасово окуповану територію, а небезпека є ще й в тому, що «націоналізація» прийде значно швидше, ніж могло очікуватись. Тому ми й не радимо нашим мешканцям повертатися на тимчасово окуповану територію. Точно жодна людина не може дати безпекову гарантію, а ворог зробить все, аби забрати у наших мешканців останнє», — сказав міський голова Мелітополя.

Нагадаємо, окупаційна влада рф посилено змінює етнічний склад населення на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaharbnyky-vidbyraiut-mayno-u-meshkantsiv-iaki-khochut-povernutys-na-okupovanu-terytoriiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top