Загарбники вигадали новий спосіб «віджимання» майна на ТОТ Запорізької області

Росіяни вигадали спосіб збільшити перелік “безгосподарчого майна”, аби віджати його в мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області, які лишили регіон.

Тепер росіяни фактично не визнають “довіреності”, адже вимагають аби власник нерухомості вказав там країну, де розташована нерухомість. Проте на підставі українських документів зробити це звичайно неможливо.

В результаті власнику майна треба повернутись на ТОТ, де його чекає фільтрація. Відтак це дозволяє ворогу збільшити кількість “безгосподарчого майна” й забрати його у родичів тих, хто лишив регіон.

«Проте зауважимо, що всі ці юридичні папірці з гербом рф не мають жодної юридичної сили і є суто нікчемними. Після неодмінного звільнення територій усі майнові права повернуться власникам, а кожен дотичний до процесу грабування українців понесе відповідальність, як це було на звільнених районах Харківщини та Херсонщини», — йдеться у повідомленні ЦНС.

****

Нагадаємо,  російські загарбники збудували 1869 км. різноманітних фортифікацій та укріплень на території Запорізького регіону.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/zaharbnyky-vyhadaly-novyy-sposib-vidzhymannia-mayna-na-tot-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top