Загарбники зірвали евакуацію з двох міст Запорізької області (ВІДЕО)

До Запоріжжя прибула колона автобусів з маріупольцями, яких евакуювали з бункерів «Азовсталі». Відомо, евакуювали, попередньо, 156 цивільних з бункерів заводу «Азовсталь» у неділю, 1 травня, за сприяння ООН. Передбачалося, що перша група зможе дістатися до Запоріжжя вже 2 травня, але цього не сталося. Тільки сьогодні, надвечір вони прибули до Запоріжжя.

Полк «Азов» надав кадри операції із порятунку людей у Маріуполі

— Ми підготували 50 автобусів для евакуації. Та коли стало зрозуміло, що більшість з Маріуполя не дадуть забрати, ми домовилися про те, що в Бердянську, Токмаці, Василівці ми заберемо наших запоріжців. Але, на жаль, протилежна сторона не дала можливості зупинитися жодному автобусу і забрати людей, — зазначив голова ЗОВА Олександр Старух.

Міністерка реінтеграції Ірина Верещук повідомила що Росія порушила домовленості щодо евакуації людей в Токмаку та Василівці:

— Домовленості були саме такими, що ми в Токмаку та Василівці візьмемо людей, які будуть на точках евакуації та зможуть врятуватись. Росія порушила ці домовленості, — зазначила Верещук.

Зазначимо, що кількасот людей залишаються на території підприємства. Гумкоординатор ООН повідомила, що організація готова повторити операцію з евакуації цивільних осіб із «Азовсталі».

Мер Вадим Бойченко подякував кожному, хто зробив можливим порятунок маріупольців.

— Ми вдячні всім учасникам евакуаційної місії – представникам ООН, Міжнародного Червоного Хреста та міністру Ірині Верещук. Завдяки об’єднанню зусиль нам вдалося врятувати маріупольців з цього пекла, —  наголосив він.

Источник: https://subbota.ua/news/177155/zagarbniki-zirvali-evakuacziyu-z-dvoh-mist-zaporizko%d1%97-oblasti-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top