Західна розвідка повідомляє про посилення наступу росіян в найближчі тижні: де атакуватимуть

У найближчі кілька тижнів Росія посилить наземні та повітряні атаки на Україну, використовуючи час, коли ще не надійшла військова допомога США.

Про це телеканал CNN повідомляє з посиланням на трьох знайомих із розвідувальними даними посадовців, інформує Акцент.

Джерела розповіли телеканалу, що Росія намагається максимально використати в своїх інтересах час між затвердженням США пакету військової допомоги та її фактичним надходженням на фронт. 

Співрозмовники визнали, що місяці завтримки затвердження допомоги призвели до реальних втрат Україною як людей, так і територій.

Тепер росіяни, на думку західних та українських посадовців, планують масштабний наступ на початку літа. для цього в РФ продовжили часткову мобілізацію. 

Один із військових посадовців США, оцінюючи перспективи України протягом найближчих тижнів навіть із урахуванням військової допомоги, сказав CNN: «У найкращому випадку — утримувати лінію фронту». 

“Я пішов служити добровільно, щоб молодь жила” — морський піхотинець Сергій Павленко Де наступатимуть росіяни?

І західні аналітики, і українська розвідка, а також останні події свідчать, що швидше за все росіяни намагатимуться наступати на півночі Харківщини, та можливо Сумщині.

За різними оцінками зараз росіяни зконцентрували тут до 50 000 особового складу. Також на цей напрямок були перекинути деякі підрозділит десантних частин із Запорізького напрямку.

Так, вчора вони здійснилоим масований артобстіл Вовчанську, що на півночі Харківщини. Вже кілька днів окупанти намагаються атакувати малими ДРГ. Наразі наші воїни дають відсіч та змушують вісдпуати ворога.

40 тіл біля школи: боєць ЗСУ показав залишки знищених росіян в Роботиному (ВІДЕО)

Крім того, слід очкувати збереження чи посилення тиску й на інших напрямках — зокрема в Донецькій, та можливо в Запорізькій областях. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Дніпро, Харків, Кривий Ріг: у якому випадку росіяни будуть в цих містах через кілька тижнів Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zahidna-rozvidka-povidomlyaye-pro-posilennya-nastupu-rosiyan-v-najblizhchi-tizhni-de-atakuvatimut/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top