Закінчення війни, повернення до школи та плескання в морі: про що мріють запорізькі дітлахи

До Міжнародного дня захисту дітей Фонд «Голоси дітей» зібрав листи та малюнки, в яких діти розповідають про свої бажання та якою вони бачать Україну в майбутньому. У зворушливих листах є також мрії та побажання запорізьких дітлахів.

Про це повідомляє 061 з посиланням на «Голоси дітей» та «УП Життя»

Листи та малюнки показують, як війна змінює життя дітей. Вони прагнуть миру, повернення до своїх родин і друзів, навчання в школах замість онлайн-уроків та можливості гратися без страху.

Орина, 12 років, Запоріжжя

У кожної людини є мрія, мої мрії – це кінець війни, кожен день ходити в школу й інше.

Яким я бачу майбутнє?

Я бачу майбутнє без війни, без вибухів та без щогодинних сирен. Я бачу світ у майбутньому: жовто-блакитний прапор, що розвивається на вітрі, світ, що без людей, які потребують, щось важливе для життя.

І «Мрія» знов злетіла! Слава Україні!

Аніфе, 9 років, Запоріжжя

Усі діти мають свої мрії. Та я не виняток. У мене є багато мрій і зараз я про них розкажу. Моя перша мрія – це, щоб ми пішли до школи й не вчилися онлайн. Друга – щоб я поїхала на море. А третя – щоб усі окуповані території звільнили. Та сама головна мрія – щоб закінчилась війна!

Арсеній, 7 років, Запоріжжя

Я хочу, щоб війна закінчилася та Україна перемогла росію. Щоб ми могли поїхати на море, і наша країна нарешті вступила в Євросоюз. І онлайн закінчився, і могли заробляти 27000000000 грн.

Кіра, 7 років, Запоріжжя

Я мрію, щоб я ходила до школи кожного дня, щоб закінчилась війна, щоб я поїхала на море, щоб Україна перемогла, щоб моя подруга підняла трубку. Щоб онлайн-школа зникла, і ми з подругами грали з ляльками.

Вероніка, 17 років, Запоріжжя

Мрію: поїхати на море в Бердянськ, обійняти родичів, погуляти з друзями в рідному місті, побачити зорі й сузірʼя, піти в похід у Карпати.

Єва, 12 років, Запоріжжя

Україна – така країна, що від неї не знаєш, що очікувати. Хто знає, що нас чекає в майбутньому? Сподіваюсь, коли війна закінчиться, то біля нас появиться дуже гарне море, яке буде дуже популярне серед туристів. Ми станемо ясною і яскравою країною, яку будуть знати як країну, де багато місця для туризму, де дуже гарна мова і традиції. Хай наша їжа стане дуже популярна серед інших країн. Хай наша музика процвітає серед усього світу. Хай кожна область України має своє визначне місто. Хай наша країна стане дуже багатою та яскравою і люди стануть добрими та ще гарнішими.

Варвара, 13 років, Запоріжжя

Я мрію побачитися з дідусем, бабусею, мамою і всіма родичами. Я мрію про те, щоб закінчилася війна, поїхати в Болгарію, Туреччину, Німеччину. Я мрію поїхати у Париж до друзів, купити BMW, стати програмістом, побачити сестру та подругу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 12-річний хлопець з окупованого Бердянська презентував в Чехії власну книгу

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3785268/zakincenna-vijni-povernenna-do-skoli-ta-pleskanna-v-mori-pro-so-mriut-zaporizki-ditlahi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top