Законом про спрощену реєстрацію вакцин Зеленський відволікає увагу від скандалів, – Ігор Артюшенко

Верховна Рада спростила реєстрацію лікарських засобів в Україні – законопроєкт ухвалили, щоби запустити масову вакцинацію препаратами, які не пройшли останніх стадій випробування. За документ проголосували 280 нардепів. Він передбачає спрощену реєстрацію лише для вакцини проти коронавірусу.

Тему обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» і Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив: законом про спрощену реєстрацію вакцин Зеленський відволікає увагу від скандалів

«Спочатку влада хотіла «трохи» підзаробити на вакцинації через фірму-прокладку, що пов’язана з Раїсою Богатирьовою.  Але після скандалу чиновники почали «переводити стрілки» на китайців, які звинувачення спростували.

Потім виявилося, що Міністерство нічого не робило, щоб зареєструвати в Україні інші вакцини, про що повідомила компанія Pfizer.

Тепер пожежу намагаються затушити за допомогою законопроекту про спрощену реєстрацію вакцин. Закон хороший, тим паче, що він скалькований з пропозицій Петра Порошенка по боротьбі з епідемією. Але приймається він, як завжди, з запізненням і чи буде він працювати – велике питання», – зазначив Ігор Артюшенко.

Сообщение Законом про спрощену реєстрацію вакцин Зеленський відволікає увагу від скандалів, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zakonom-pro-sproshhenu-reiestraciju-vakcin-zelenskij-vidvolikaie-uvagu-vid-skandaliv-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top