Законопроєкт про національний спротив: що він означає та як це може вплинути на життя запоріжців

Учасники зустрічі у залі Запорізької облради впевнені, що підходи до забезпечення обороноздатності країни треба переглядати. Тож оцінювали положення проєкту закону “Про національний спротив”. Він має змінити систему захисту країни.

Відповідно до проєкту закону в територіальних громадах можуть створюватись добровольчі формування. Кількість особового складу та місця розташування має визначати командування територіальної оборони разом з місцевими радами. Основа добровольчих підрозділів – люди, які уже проходили військову службу. Власне бажання допомогти збройним силам потрібно ще документально підтвердити, підписавши відповідний контракт.

В той же час разом з підрозділами територіальної оборони та добровольчими формуваннями в документі є таке поняття, як “рух опору”.

“Якщо ми говоримо про територіальну, про підрозділи добровольчі формування то треба зазначити, що всі ці підрозділи вони виконують свої завдання на нашій території. Що стосується руху опору — то ці громадяни вони виконують завдання вже тільки на окупованій території”, – пояснив заступник військового комісара Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Якунін.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zakonoproiekt-pro-nacionalnij-sprotiv-shho-vin-oznachaie-ta-jak-ce-mozhe-vplinuti-na-zhittja-zaporizhciv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zakonoproiekt-pro-nacionalnij-sprotiv-shho-vin-oznachaie-ta-jak-ce-mozhe-vplinuti-na-zhittja-zaporizhciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top