Закриті тютюнові фабрики та цигарки по 100 гривень – до чого призведуть зміни у Податковому кодексі

Фотоілюстрація

Поправки до законопроєкту№1049 про єдині рахунки для сплати податків і зборів від нардепа Олександра Дубінського можуть спровокувати сильне здорожчання тютюнових виробів, закриттю фабрик в Україні, збільшення нелегальної торгівлі цигарками.

Ухвалення законопроєкту №1210 про внесення змін до Податкового кодексу України передбачає зростання ставки акцизного податку. Прогнозується, що пачка сигарет може коштувати від 80-100 грн.

«Зміни, передбачені»законопроєкт»№ 1210, несуть високі ризики як для тютюнової галузі, так і для держави. Збільшення цінового розриву з країнами-сусідами»і»низька купівельна спроможність громадян може привести до різкого зростання рівня контрабанди», – розповідає директорка із зовнішніх зв’язків компанії Філіп Морріс Україна Наталія Бондаренко.

Нескладно здогадатися, що обіг контрабанди тютюновими виробами в Україні зросте. Держава не отримуватиме мільярди.

Вже сьогодні спостерігаються негативні тенденції: підприємці переносять своє виробництво в інші країни, де вигідно працювати. Для прикладу»тютюнові»фабрика «В.А.Т – Прилуки», яка входить в міжнародних компаній British American Tobacco, 11 жовтня закрила виробництво. У»зв’язку»з цим компанія просить відізвати 25 млн акцизних марок та повернути 505 млн»грн.

За матеріалами НВ та ЦН

Источник: https://forpost.media/novosti/zakriti-tjutjunovi-fabriki-ta-cigarki-po-100-griven-do-chogo-prizvedut-zmini-u-podatkovomu-kodeksi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top