Замість Ашану: який супермаркет і коли відкриють в Запоріжжі

У Кривому Розі та Запоріжжі на місці колишніх магазинів Auchan з’явиться Сільпо.

За інформацією Ліга, після закриття Auchan у березні 2024 року, компанія Arricano, яка володіє торгівельними центрами «Сонячна галерея» у Кривому Розі та City Mall у Запоріжжі, оголосила про підписання договорів оренди з мережею супермаркетів Сільпо.

Коли відкриють Сільпо в Запоріжжі

Вже у квітні планується початок робіт з оновлення приміщень під нові супермаркети, з метою відкриття нових торгових точок у червні 2024 року.

Ці відкриття стануть першими для мережі Сільпо в цих містах після початку військових дій. Наразі Сільпо має 15 магазинів у Запоріжжі та чотири в Кривому Розі. Рішення про заміну Auchan на Сільпо було прийнято в контексті закінчення терміну договору оренди з Auchan, а плани щодо оновлення магазинів були відкладені на два роки через обставини, пов’язані з війною.

Коментар влади

Раніше у ЗОВА прокоментували чутки, пов’язані з причинами закриття «Ашану» в Запоріжжі.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

Щодо закриття гіпермаркету Auchan в Запоріжжі. Прошу не поширювати фейки та плітки, які полюбляють використовувати вороги. Насамперед, Auchan Україна переходить в онлайн-формат роботи в обласному центрі, а з квітня 2024 року закриє магазин у зв’язку із закінченням договору оренди. Це не пов’язано з безпековою ситуацію, а є виключно зваженим рішенням компанії, — йдеться в повідомленні. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zamist-ashanu-yakij-supermarket-i-koli-vidkriyut-v-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top