Замість меморандуму — угода: про що запорізька мерія домовилася з підприємствами

Робота над поліпшенням стану екології ведеться давно. Сам меморандум між владою та підприємствами, був підписаний у 2016 році. Тоді підприємства взяли на себе певні зобов’язання. Сьогодніж у залі міськради зібралися представники підприємств і профільного міського департаменту, аби подовжити угоду та дещо змінити її.

Одне з нововведень, якого очікує міський голова від підписантів — передача даних про забруднення навколишнього середовища у відкритий доступ. На нараді присутні зазначили: зовсім не проти передавати дані моніторингу у відкритий доступ. Тільки треба розробити формат такої роботи. Окремий напрямок роботи — зелені насадження. На нараді запропонували висаджувати дерева не тільки по програмі благоустрою, але і у дворах будинків. Втім є сумніви, що хтось зможе доглядати молоді насадження, але вихід знайшовся.

Тепер, протягом кількох тижнів, і місто, і підприємства мають розробити план дій та заходів, які в результаті покращать стан екології у місті. Володимир Буряк також звернувся до присутніх з проханням не давати пустих обіцянок. А пропонувати те, що точно вдасться виконати.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zamist-memorandumu-ugoda-pro-shho-zaporizka-meriya-domovilasya-z-pidpriyemstvami/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top