Замість протигазів пластикові стакани і пляшки: в Запоріжжі розібрали “ялинку” навпроти ОДА (ФОТО)

Інсталяція не встигла простояти навіть добу.

Площа Фестивальна останні кілька тижнів служить місцем прояву креативу мешканців Запоріжжя. Через те, що в цьому році ЗОДА відмовилася встановлювати головну ялинку області, місцеві жителі вирішили взяти ініціативу в свої руки.

Відтак, 18 грудня 2020 року містяни встановили на площі дерев’яну “ялинку”, на яку згодом навіть начепили новорічні прикраси. Простояти на своєму місці інсталяція встигла лише 10 діб. 28 грудня група підлітків вкрала творіння містян. Свій вчинок юнаки зняли на відео та опублікували в соціальній мережі.

Втім запоріжці вирішили, що місце не повинно бути порожнім і встановили іншу “ялинку” – з протигазів. З’явилася вона навпроти ЗОДА 31 грудня. Певно, люди хотіли привернути увагу населення до проблеми екології в Запоріжжі чи ситуації з COVID-19. Однак, інсталяція не встигла простояти навіть доби. Невідомі вже зняли з неї протигази, а на їх місці залишили пластикові пляшки та склянки з-під кави, пише Депо. Запоріжжя.

Фото: https://zp.depo.ua

Читайте також: Запоріжці залишили біля міської ялинки купу сміття після святкування Нового року (ФОТО)

Сообщение Замість протигазів пластикові стакани і пляшки: в Запоріжжі розібрали “ялинку” навпроти ОДА (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/zamist-protigaziv-plastikovi-stakani-i-pljashki-v-zaporizhzhi-rozibrali-jalinku-navproti-oda-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top