Записка, корм та 200 гривень: в Запоріжжі шукають дім цуценяті Гансу, якого підкинули волонтерам

Ще 26 грудня, під ворота будинку адаптації “Добрі ручки” підкинули цуценя. Він був у коробці. Туди ж поклали 200 гривень та трохи корму, а також записку.

Так, в записці значилося, що це зробил(а) студент(ка), що мешкає в гуртожитку ЗНУ, та не може лишити цуценя в себе. Молодь самостійно намагалась влаштувати песика, але марно, тому вирішили залишити його під будинком адаптації, та пообіцяли допомагати.

Але, як виявилось, напередодні до організації телефонувала дівчина, якій пояснили, що місць немає, і ще одного собаку прийняти не можуть. Але песика все одно лишили під дверима… Після цього волонтери два дні не забирали цуценя, воно бігало по вулиці. Через два дні у волонтерів все ж таки щось здригнулось і Ганса (а саме так вони його назвали) забрали на карантин до клітки.

Песику зробили фотосесію, сподіваючись, що так він швидше знайде нову родину. А поки повідомляють, що віддадуть цуценя після Нового року, коли карантин скінчиться.

Усі бажаючі допомогти будинку адаптації тварин мають змогу це зробити за реквізитами, які ГО розмістила у себе на сторінці.

Читайте також: Родині поліцейського із Запоріжжя, який затримав закладчика, потрібна допомога на лікування хлопця

Сообщение Записка, корм та 200 гривень: в Запоріжжі шукають дім цуценяті Гансу, якого підкинули волонтерам появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zapiska-korm-ta-200-griven-v-zaporizhzhi-shukajut-dim-cucenjati-gansu-jakogo-pidkinuli-volonteram.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top