Запоріжанка увійшла до фіналу шведського нацвідбору на «Євробачення-2023»

Запоріжанка Марія Сур вийшла у фінал телеконкурсу «Мелодііестивален» — національного відбору на «Євробачення-2023» у Швеції. Черговий відбірковий етап, у якому брали участь семеро артистів, пройшов у концертному залі міста Ліндчепінг.

Голосування глядачів визначило двох фіналістів — Марію Сур і групу Panetoz. Фінал конкурсу відбудеться 11 березня у Стокгольмі — тоді стане відомо, хто представлятиме Швецію на «Євробаченні-2023».

«Дякую вам велике, мої любі-любі українці, ви неперевершені!» — подякувала Марія своїм співвітчизникам за підтримку.

Дівчина виступила з піснею «Ніколи не здавайся», вона каже, що композиція має для неї особливе значення. Відомо, що 18-річна Марія разом із мамою приїхала до Швеції у березні 2022 року після початку повномасштабного вторгнення росії до України. Її батько залишився у рідному Запоріжжі.

«Ця композиція про моє життя, — розповіла Марія. — Про те, що нам довелося пережити. Найбільше хотілося, щоб зараз у залі був мій тато».

Сур — учасниця музичних конкурсів в Україні. Вона пробувала свої сили у «Х-факторі» та «Голосі країни-12» у складі команди Олі Полякової. Дівчина взяла участь у масштабному благодійному концерті на допомогу Україні в Стокгольмі, де її помітила відома продюсерська компанія.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhanka-uviyshla-do-finalu-shvedskoho-natsvidboru-na-yevrobachennia-2023.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top