Запоріжанка, яка підкорила своїм голосом українців, розповіла журналістам про ціль у жітті й любов до музики

Учасниця співочого шоу “Голос країни” Ніка Тупилко зазначила, що проект – шлях до її мрії.

27 січня в ефірі каналу “1 + 1” показали другий випуск дев’ятого сезону популярного вокального шоу країни “Голос країни”. Спробувати свої сили на сліпих прослуховуваннях прийшла і 20-річна жителька Запоріжжя Ніка Тупилко. Дівчина змусила глядачів і суддів шоу закохатися в свій неймовірний голос, і артистизм. Вона заспівала пісню Adele “One and only” і з перших секунд виконання просто підкорила публіку.

Журналістам 1+1 дівчина розповіла про власну ціль у житті й любов до музики, чому обрала пісню Adele і з якою метою прийшла на шоу.

Фото – Ника Тупилко. Источник: instagram.com/goloskrainy_official/

Чому вибрали композицію чуттєвої Adele?

У своєму житті я знаю, що таке кохання. Моєму характеру властиво повністю віддаватися у почуттях. І ця пісня саме про таке кохання – він у мене один єдиний, і немає інших.

Чому обрали команду саме Тіни Кароль? 

Я обрала команду Тіни, бо знаю, що лише жінка можна зрозуміти почуття іншої жінки. Я впевнена, наша співпраця буде плідною.

Ким працюєте у житті? 

Я працюю зі своїми батьками. Іноді я повар, а іншим разом – офіціантка. Я роблю все, можу помити посуд, адже це наша сім’я і наш бізнес.

Фото – Ника Тупилко. Источник: instagram.com/goloskrainy_official/

Тобто ви не займаєтесь музикою професійно? Як проявився ваш співочий талант? 

Ні, я не професійний музикант. Любов до музики йде з дитинства. Мій батько співав, грав у КВН. Я спостерігала за ним на сцені і теж хотіла виступати.

З якою метою прийшли на Голос країни? 

Я думаю, це моє призначення. Успіх на сліпих прослуховуваннях мотивує, адже я бачу, що маю талант і можу стати професійною співачкою. Я дуже вдячна своїм рідним за підтримку – моїй сестрі та її чоловіку, татові, подрузі. Вони хвилювалися більше за мене, адже я намагалася триматися і гарно виступити.

Юна запоріжанка зазначила: “Голос країни – шлях до моєї мрії. Я бачила це у снах”.

Читайте також: Пятеро спортсменов из Запорожской области победили соперников в международных соревнованиях в Трускавце (фото)

Сообщение <strong>Запоріжанка, яка підкорила своїм голосом українців, розповіла журналістам про ціль у жітті й любов до музики</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhanka-jaka-pidkorila-svoim-golosom-ukrainciv-rozpovila-zhurnalistam-pro-cil-u-zhitti-j-ljubov-do-muziki.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top