Запоріжці, чиє житло було зруйновано внаслідок ворожих обстрілів, отримають понад 9 млн гривень компенсації

5 мешканців Запоріжжя, оселі яких були зруйновані внаслідок ворожих обстрілів отримають державну компенсацію на придбання нового житла на загальну суму близько 9,2 мільйони гривень

Таке рішення прийняла міська комісія з питань надання державної компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна, що не підлягають ремонту.

Про рішення комісії повідомили в міській ради. 

Зазначається, що серед отримувачів компенсації є 3 власники зруйнованих приватних будинків, яким нададуть житлові сертифікати на загальну суму понад 6 мільйонів 700 тисяч гривень та 2 власники знищених квартир – загальна сума їхніх сертифікатів складає понад 2 мільйони 421 тисячу гривень. 

Інформація про те, як отримати державну компенсацію за зруйноване обстрілами житло, що не підлягає ремонту, за посиланням. У разі відсутності технічної можливості подати заявку самостійно, звертайтеся до ЦНАПів.

В мерії нагадали, раніше таку компенсацію у Запоріжжі вже отримали два власники зруйнованих приватних будинків на суму 2,1 мільйони гривень.

Лише впродовж тижня армія РФ зруйнувала близько 160 домів та обʼєктів інфраструктури у Запорізькій області.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3761656/zaporizci-cie-zitlo-bulo-zrujnovano-vnaslidok-vorozih-obstriliv-otrimaut-ponad-9-mln-griven-kompensacii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top