Запоріжці долучились до багатотисячного мітингу в Києві на підтримку Петра Порошенка

Сьогодні у Києві біля Печерського суду зібрався багатотисячний мітинг на підтримку п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. Українці зі всіх куточків приїхали до столиці, щоб захистити демократію і висловити протест політичним репресіям. З Запорізької області до акції долучились декілька сотень активістів.

Люди вимагали від влади припинити політичні переслідування в Україні і не повертати державу в часи Януковича. Крім цього, учасники мітингу наголошують, що Україна європейська держава і вони будуть захищати країну від будь-яких спроб здійснення вибіркового правосуддя. Зрештою суд відхилив вимоги прокурорів і відпустив Порошенка під особисті зобов’язання. Проте вони вилучили закордонні паспорти, чим обмежили в пересуваннях лідера опозиції.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що це звичайно ж спільна перемога, але боротьба не завершена:

«Сьогодні ми побачили, як суддя взявся за голову й відмовив прокуратурі в їх недолугому і незаконному клопотанні. Це перемога для всіх нас – усіх, хто зібрався під стінами Печерського суду, щоб відстоювати правду і зупинити політичні репресії проти української опозиції.
Але, це перемога лише в битві, а боротьба триває й далі!

Бо до цього ми бачили, що влада намагалась влаштувати під стінами Печерського суду силовий розгін. Неадекватна поведінка поліції, КОРДу та Нацгвардії говорять про те, що українській опозиції доведеться нелегко. Та хоч поліціянтів було багато, нас виявилося набагато більше. Тому й головна перемога попереду і вона буде також за нами»

Депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Олег Чернов зазначив, що під стіни Печерського суду від Запоріжжя приїхало дуже багато людей, бо люди втомилися від того, що в них намагаються відібрати вільне життя:

«Ми приїхали до Києва, щоб захистити своє право на вибір, право на демократію. Ми приїхали на мирний мітинг, та були шоковані провокаціями з боку правоохоронців. Але нас це не злякало, бо ми знаємо, з якою метою ми тут – не дати зробити з України авторитарну державу. Ми підтримуємо лідера об’єднаних опозиційних сил Петра Порошенка, не лише тому що він є лідером нашої партії, а тому що він є людиною, яка здатна протистояти і Зеленському, й Путіну. Бо сьогодні ворог стоїть на наших кордонах, і ворог сидить у головному кріслі нашої держави»

Активіст Андрій Горянець розповів нам, що їхати на мітинг до Печерського суду зібрався без роздумів:

«Я тут разом зі своїми однодумцями, щоб захистити лідера, Україну, людей які хочуть жити в цивілізаційному світу. Хочу зазначити, що поліція і військові давали присягу народу, а не бандитським наказам. Щиро вітаю всіх нас із сьогоднішньою перемогою!»
Після оголошення рішення суду багатотисячний мітинг рушив під офіс Зеленського. Українці вимагатимуть припинити політичні переслідування опозиції вже безпосередньо на Банковій.
Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhtsi-doluchylys-do-bahatotysiachnoho-mitynhu-v-kyievi-na-pidtrymku-petra-poroshenka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top