Запоріжці готують бунт проти української влади: російські пропагандисти вигадали новий фейк

Рашисти не можуть заспокоїтись через те, що їм так і не вдалося захопити обласний центр тимчасово окупованої Запорізької області. Тож російськи пропагандисти намагаються створити позитивну, хоч і абсолютно фейкову картинку принаймні на словах та в інтернет просторі.

Спочатку окупанти оголосили Мелітополь «столицею», тобто адміністративно-політичним центром Запорізької області. Наразі ж вони заявляють, що у самому Запоріжжі все більше наростає невдоволення «київським режимом». Саме такі заяви напередодні зробив відомий пропагандист Рогов.

За його словами, «у місті назріває бунт і невдоволення українським окупаційним режимом. Запорожці негативно сприймають усе, що робить і каже Зеленський, і чекають якнайшвидшого звільнення». Більш того, пропагандист вигадав випадки непокори владі серед представників територіальної оборони, куди «насильно зганяють запорожців».

«Запорізька територіальна оборона найбільш непокірна. Навіть порушувалося питання про її розформування, тому що було більше десятка бойових зіткнень з українськими бойовиками, після чого запорожці залишали позиції на лінії бойового дотику і переходили на наш бік», — додав Рогов.

Рашисти навіть після року повномасштабного вторгнення та українського спротиву не здатні визнати, що українці не чекають прихід російських «визволителей» та в жодному разі не прагнуть стати частиною країни-терориста.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-hotuiut-bunt-proty-ukrainskoi-vlady-rosiyski-propahandysty-vyhadaly-novyy-feyk.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top