Запоріжці можуть оформити податкову знижку

Держава надає громадянам відшкодування певних витрат у вигляді податкової знижки. Отримати її можуть ті особи, які минулого року мали витрати на певні, визначені законом цілі.

За інформацією Головного управління ДПС в Запорізькій області, скористатися правом на податкову знижку можуть запоріжці, які працюють за наймом та отримують дохід у вигляді заробітної плати та сплачують з неї податок на прибуток фізичних осіб. Податкову знижку можна отримати за такі витрати:

Плата за своє навчання чи навчання члена сім’ї першого ступеня споріднення;Благодійні внески неприбутковим організаціям;Іпотечний кредит;Платежі за договором довгострокового страхування;Витрати на переобладнання власного транспорту;Оплата держпослуг та мита, пов’язані з усиновленням дитини тощо.

Для того, аби оформити податкову знижку, необхідно подати такі документи: декларацію про доходи, паспорт, ідентифікаційний код, платіжні документи ( квитанції, фіскальні, товарні чеки, прибуткові касові ордери тощо), договори на послугу, довідку про доходи за минулий рік, документи, що підтверджують ступінь споріднення тощо.

Оформити податкову знижку можна впродовж усього року. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zaporizhtsi-mozhut-oformiti-podatkovu-znizhku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top