Запоріжці можуть подавати заявки на фінансову підтримку

Запоріжці, чиє житло стало непридатним для проживання у результаті ворожих обстрілів можуть оформити отримати допомогу від міста. Її розмір складає 10 тисяч гривень на місяць на одне домогосподарство.

«Для того, щоб отримати допомогу, запоріжцям необхідно звернутися до ЦНАПу із затвердженим пакетом документів: паспортом, ідентифікаційним кодом, документом щодо права власності на житло, згодою власників та співвласників», — йдеться у повідомленні мерії.

Якщо частина документів втрачена, співробітники ЦНАПа проконсультують людину і допоможуть їх відновити.

«З будинку по вулиці Незалежної України станом на сьогодні до нас вже звернулося 33 людини й подали комплекти документів для того, щоб отримувати фінансову допомогу. Згідно міської програми, всі місяці з моменту руйнування і пошкодження житла, власник може отримати допомогу від міста у повному обсязі», — розповіла директорка департаменту адміністративних послуг ЗМР Наталя Мила.

Нагадаємо, російські нацисти завдали ракетного удару по Запоріжжю у ніч проти 2 березня. Внаслідок влучання ракети відбулося часткове руйнування п’ятиповерхового житлового будинку на вул. Незалежної України, 67. Було зруйновано 25 із 80 квартир, ще 10 — непридатні для проживання. Загинуло 13 людей, в тому числі 8-місячна дівчинка.

«Поспілкувавшись із людьми на місці, ми вирішили декілька оперативних проблем, нагальних, із якими вони звернулися. По-перше, хочу сказати, що всі люди будуть розселені або в Запорізькій області, або в місті Запоріжжя. І також міська влада прийняла рішення, що всі люди, які залишились без житла, будуть отримувати виплати 10 тис. грн щомісяця до тих пір, поки в них житло не буде відновлено», — сказав під час поїздки до Запоріжжя заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

За його словами, людям, квартири яких уціліли, але пошкоджені, отримають по 15 тис. грн на ремонт та вирішення інших побутових проблем.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-mozhut-podavaty-zaiavky-na-finansovu-pidtrymku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top