Запоріжці можуть витратити “тисячу за вакцинацію” на ковзанці

Ще в грудні українці, які пройшли повний курс вакцинації, почали отримувати тисячу гривень на спеціальну цифрову картку “єПідтримка”. Але витратити кошти можна лише на певний перелік послуг, адже держпрограма націлена на підтримку бізнесу, який найбільше постраждав від карантинних обмежень.

У Запоріжжі теж є локації, на яких можна скористатися “ковідною тисячею”.

Як ми повідомляли раніше, запоріжці можуть відвідати кінотеатри та театри міста, побувати на Хортиці – придбати вхідний білет до заповідника, а також замовити цікаві екскурсії. Також нещодавно з’явилась можливість розрахуватись за екскурсію, прогулянку та фотосесію на новорічній локації у ботанічному саду Запоріжжя.

Витратити “тисячу за вакцинацію” можна й на зимові розваги. До держпрограми долучилася й ковзанка на площі Фестивальній. У соцмережі ковзанки повідомили, що ви можете розрахуватися карткою “єПідтримки”.

Читайте також: як отримати “тисячу за вакцинацію”

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhci-mozhut-vitratiti-tisjachu-za-vakcinaciju-na-kovzanci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhci-mozhut-vitratiti-tisjachu-za-vakcinaciju-na-kovzanci

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top