Запоріжці можуть взяти участь в обговоренні питання підвищення тарифу на проїзд

У Запоріжжі триває обговорення проєкту регуляторного акту відносно підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

Як повідомили у прес-службі мерії, запоріжці мають можливість подавати свої пропозиції до управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради. Подані пропозиції розглядатиме робоча група.

У Запоріжжі також організовано процес консультацій з громадськістю відносно рішення щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Згідно з законодавством, організатором цих консультацій стала Громадська рада при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

Голова Громадської ради Катерина Акула прокоментувала, як організовано процес консультацій з громадськістю. За її словами, порядок проведення консультацій з громадськістю у Запоріжжі передбачений окремим Положенням. Його було затверджено у відповідності з вимогами законодавства.

Громадська рада, як учасник робочої групи з внесення пропозицій від населення, вносить свої пропозиції. Представники Громадської ради працюватимуть у складі робочої групи, яка вивчатиме подані запоріжцями пропозиції. Вони слідкуватимуть за тим, щоб процедура роботи робочої групи, прийняття рішень щодо пропозицій населення були прозорими та відкритими.

Читайте також: У Запоріжжі з’явиться пам’ятник захисникам України всіх поколінь

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhtsi-mozhut-vziaty-uchast-v-obhovorenni-pytannia-pidvyshchennia-taryfu-na-proizd.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top