Запоріжці не зуміли продовжити переможну серію в чемпіонаті Суперліги Парі-Матч

Запоріжці поступилися супернику з Дніпра. Матч між БК «Дніпро» та БК «Запоріжжя» завершився з рахунком 92:64 (23:17 28:15, 21:16 20:16).» Про це повідомляє пресслужба баскетбольного клубу.» «Дніпро»: Дугат (12), Закурдаєв (8 «ndash; 4 втрати), Сізов (9), Глєбов (9), Фесенко (9 + 7 підбирань) «ndash; старт; Террелл (14 + 7 підбирань + 4 перехоплення), Шундель (13), Корнієнко (11 + 11 підбирань + 2 блок-шот «ndash; 4 втрати), Чумаков (4), Коломойський (3). Головний тренер: Денис Журавльов. «Запоріжжя»: Столлворт (10 + 5 підбирань), Рендольф (10), Мироненко (3), Шевченко (11), Пресслі (4 + 7 підбирань + 2 блок-шоти) «ndash; старт; Сандул (15 + 11 підбирань + 3 блок-шоти), Нємцу (5 + 5 підбирань), Кожем’якін (5), Липовцев (1), Тітов, Міхєєв. Головний тренер: Валерій Плеханов. У «Дніпра» цей матч пропускали капітан Станіслав Тимофєєнко та Іссуф Санон, який відновлюється після травми. «Запоріжжя» дочекалося Джервона Пресслі, котрий був відсутнім відсутній 5 днів і не грав у Харкові. На раннє лідерство гостей 1:4 господарі швидко відповіли ривком «ndash; 6:0. Очне протистояння центрових Пресслі «ndash; Фесенко завершилося тим, що Джервон мав три фоли вже на 4-й хвилині матчу. Команди неквапливо будували позиційні атаки з великою кількістю боротьби. Як наслідок, медіа тайм-аут розвів суперників за рахунку 9:6 на користь господарів. Перерва краще вплинула на запоріжців, які після штрафних Шевченка знову вийшли вперед «ndash; 9:11. Однак дальніми влучаннями Сізова і Глєбова, а також успішними діями Корнієнка дніпряни оформили ще один ривок «ndash; 8:0, що й дозволило їм виграти стартову чверть «ndash; 23:17. Ліпший відсоток реалізації дальніх допоміг команді Дениса Журавльова наростити перевагу в другій чверті. Двічі поспіль з-за дуги вистрілив Шундель «ndash; і господарі здобули подвійну перевагу в рахунку «ndash; 31:19. У подальшому «Запоріжжя» зуміло призупинити атаку «Дніпра», поступово надолужуючи згаяне. Серію втрат суперника підопічні Валерія Плеханова перетворили на ривок «ndash; 7:0. Якби Андрій Мироненко ще й влучив дальній «ndash; різниця б наблизилася до мінімальної, але відсоток кидків з гри в усієї команди відверто бажав кращого. Ендванами Корнієнка і Дугата дніпряни примножили власні цифри до більш комфортних, а закрив першу половину своїм влучанням зірковий новачок Джаред Террелл «ndash; 51:32. Уся перевага «Дніпра» була здобута за рахунок кращого відсотку реалізації. По всім фронтам, особливо в показнику триочкових, господарі стріляли значно влучніше. Після великої перерви загальний малюнок гри не змінився. Дніпряни тримали запоріжців на безпечній відстані «+20». Лідерські функції у команді Дениса Журавльова взяв на себе Террелл. Американець набрав у третій чверті 8 очок. Валерій Плеханов ширше використовував ротацію, надавши ігровий час молодим гравцям. «Дніпро» виграв і третій ігровий відрізок, маючи «+24» перед заключною чвертю. Усі питання було вирішено, однак без прикрощів не обійшлося. Лью Столлорт наприкінці матчу отримав травму і не зміг продовжити поєдинок. «Дніпро» спокійно довів справу до впевненої перемоги «ndash; 92:64. З особистим рекордом результативності завершив гру бігмен запоріжців Максим Сандул, який став найрезультативнішим гравцем матчу, оформивши дабл-дабл. Тепер на команди чекає більш відповідальне протистояння. У середу «Дніпро» та «Запоріжжя» проведуть повторну гру чвертьфіналу Кубка України.