Запоріжці підписують петицію про розірвання договору оренди ділянки у парку Тарасова

Попри бездіяльність влади, корупційні схеми та підкилимні договірняки деяких депутатів Запорізької міськради люди вкотре зареєстрували та підписують петицію про розірвання договору оренди земельної ділянки у парку Тарасова.

Авторка петиції  зазначила, що на підставі договору оренди від 3 березня 2009 року між ТОВ «ЛЕНД ЛІВЕЛОПМЕНТ» та Запорізькою міською радою було передано земельну ділянку скверу для зведення на цій території торгово-розважального комплексу:

«Орендна плата за вказаним договором не сплачується. Просимо розірвати договір оренди земельної ділянки від 03.03.2009 року, укладений між Запорізькою міською радою та ТОВ «ЛЕНД ДІВЕЛОПМЕНТ» та вилучити земельну ділянку у недобросовісного орендаря», — йдеться у тексті петиції.

Петиція «Про розірвання договору оренди земельної ділянки (кадастровий номер 2310100000:05:009:0349, загальною площею 2,5856 га)», зареєстрована 30 квітня 2024 року. Станом на 15 травня 2024 року петиція зібрала лише 48 голосів із 750 необхідних для її розгляду Запорізькою міськрадою. Це свідчить про те, що містяни не вірять в те, що депутати міськради дослухаються до них і схвалять рішення про розірвання договору.

Як раніше писав «Форпост», 7 серпня 2018 року у сквері Яланського навпроти ТЦ «Україна» робітники будівельної фірми почали пиляти дерева. До середини дня було знищено 500 дерев. Незважаючи на протести активістів та частини місцевих мешканців, міськрада видала забудовнику необхідні дозвільні документи. Інвестором проекту є запорізький політик Володимир Кальцев. На місці скверу планувалося будівництво нового ТРЦ.

Місцеві жителі та активісти не раз влаштовували акції за збереження скверу та протестували проти вирубки дерев.  На жаль, влада поки не прислухається до людей.

У березні 2023 року депутати Запорізької міськради підтримали проект рішення «Про перейменування скверу Яланського на сквер Дениса Тарасова». Запорізький правник Денис Тарасов загинув на фронті  під час захисту Батьківщини від російських нацистів. Він до останнього мирного дня боровся за те, щоб парк залишився в громаді.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-pidpysuiut-petytsiiu-pro-rozirvannia-dohovoru-orendy-dilianky-u-parku-tarasova.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top