Запоріжці підтримали молодого диригента оваціями

На сцені Запорізької обласної філармонії скрипаль Олександр Горлов дебютував як диригент

парад зірок

Яскравий концерт солістів академічного симфонічного оркестру мав назву «Парад зірок». І це дійсно так! На сцені творили справжнісінькі музичні дива високопрофесійні інструменталісти, які виступали у складі як нових, так і вже добре знайомих меломанам колективах, створених на базі симфонічного оркестру.

парад зірок

У цей вечір на сцені філармонії як диригент камерного оркестру дебютував молодий талановитий музикант, скрипаль  Олександр Горлов. Дебют був дуже вдалим, про що свідчать овації, якими глядачі щедро нагороджували музикантів і диригента.

парад зірок

Концерт розпочали виступом камерного оркестру, який виконав твір заслуженого діяча мистецтв України Юрія Шевченка «Ми – є!», у якому автор творчо «прочитав» Гімн України. Потужно і патріотично!

А наступний твір, який прозвучав у виконанні музикантів, знайомий, напевне, кожному любителю класики — «Маленька нічна серенада» Моцарта, 1 частина.

Бурхливими аплодисментами глядачі також дякували музикантам камерного оркестру та квінтету «Sonore» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Худякова.

парад зірок

У виконанні цих двох колективів звучали твори Вівальді «Концерт соль мінор №107 3 ч.”, Бріттена “Веселий фінал”. А “Блюз для Жильберта” Глентвора на віброфоні просто божественно виконав соліст — заслужений артист України Віталій Солом’янчук.

Справжньою родзинкою програми став виступ сімейного дуету піаністів — заслуженої артистки України неймовірно харизматичної Ілони Турчанінової і лауреата міжнародних конкурсів Андрія Нетреби. У їх виконанні прозвучали твори Гріга “Парафраз на тему фортепіанного концерту” та Паганіні “Тема капріччіо #24 3”. Іскрометно, легко, емоційно!

парад зірок

Хіти кіномузики, зокрема “Серенада місячного сяйва”, легендарні джазові та рок композиції подарував слухачам ансамбль солістів «Мініатюра». Разом з колективом виступив яскравий молодий соліст – лауреат міжнародних конкурсів Іван Левченко (саксофон), який віртуозно виконав твір Казуччі “Просто Жиголо”.

А дует, напевне, найвідоміших запорізьких тромбоністів — Дмитро Мітнік та Гліб Формальський разом з ансамблем блискуче зіграли “Wonderful” Конте. Меломани були у захваті!

парад зірок

Вже багато років запорізькі меломани насолоджуються творчістю своїх улюбленців – Диксиленду під керуванням Дмитра Мітніка. З кожним виступом кількість шанувальників все зростає. У програмі “Парад зірок” колектив порадував слухачів, зокрема, імпровізаціями на тему української народної пісні “Ой, під вишнею”.

Цього вечора слухачів полонив і новий колектив – Біг Бенд. У його виконанні прозвучали джазові хіти – твори К.Бейсі, Д.Еллінгтона та Т. Джонса.

парад зірок

А справжньою кодою концерту стало виконання духовим оркестром фінального твору — маршу “Вільна Україна”.

Варто зазначити, що програму «Парад зірок» дуже органічно доповнювала інформація про колективи, композиторів та їх твори, яку до слухачів доносили ведучі  Світлана Холод та Микола Петюк.

парад зірок

Присутні в залі отримали справжнє задоволення від виступів талановитих музикантів та дякували гучними оплесками. Новий формат сподобався слухачам і викликав багато позитивних відгуків.

Браво, артисти симфонічного! Радуйте запоріжців і надалі такими яскравими програмами.

парад зірок

Говорить солістка оркестру

Заслужена артистка України Ілона Турчанінова:

«Для музикантів це принципово новий формат. По своєму цікавий і складний. Відмінність концерту в тому, що кожен музикант має можливість продемонструвати свої власні музичні смаки, виразитися як індивідуальність.

Програма досить різножанрова. Разом із Андрієм Нетребою я виконала дві обробки на класичні теми Е.Гріга і Н.Паганіні із сольного проєкту «Piano forever».

Ми дуже раді, що з’явилася можливість проведення концертних програм у даному форматі. Вже зараз у піднесеному настрої починаємо працювати над новорічним концертом».

парад зірок

Джерело: Запорізька обласна філармонія

парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок
парад зірок

Сообщение Запоріжці підтримали молодого диригента оваціями появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsi-pidtrimali-molodogo-dirigenta-ovatsiyami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top