Запоріжці пропонують створити спецзаклад для постраждалих від домашнього насильства (ПЕТИЦІЯ)

Понад тисячі людей кожен день страждают від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Щоб і в Запоріжжі побороти цю проблему на сайті електронних петицій не байдужі запоржці опублікували клопатання.

Автор петиції пропонує створити спеціалізований заклад (притулку) у м. Запоріжжі для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

«Ми, що підписали дану петицію, запевняємо і в подальшому займати активну позицію щодо запобіганню та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, формуванню нульової толерантності до насильства! Запоріжжя – це місто вільне від насильства!», – йдеться у зветранні.

Зараз у Запоріжжі уснує лише дві спеціалізовані служби для підримки містян:

– мобільна бригада соціально – психологічної допомоги постраждалим особам та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі. Вона ула сформована в 2020 р. при Запорізькому міському центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді;

– центр соціально – психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства, який був створений та функціонує при Запорізькій обласній громадській організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ».

Але, зозуміло, що тільки ці дві організації не сможут повною мірою задовольнити усі наявні потреби в послугах для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Сама петиція була опублікована 8 жовтня. До завершення збирання підписів залишилось 45 днів.

Сообщение Запоріжці пропонують створити спецзаклад для постраждалих від домашнього насильства (ПЕТИЦІЯ) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhci-proponujut-stvoriti-speczaklad-dlja-postrazhdalih-vid-domashnogo-nasilstva-peticija.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top