Запоріжці проти підвищення цін на проїзд: з’явилась ще одна петиція

Багато запоріжців залишилися незадоволені рішенням підняти тарифи на проїзд у транспорті. На сайті мерії з’явилася ще одна петиція проти підвищення цін на проїзд.

За словами автора петиції, для початку потрібно оновити у місті транспорт, підвищити якість обслуговування та лише потім піднімати ціну за проїзд.

—         Пройшло пів року з моменту підвищення цін на проїзд і тепер знову. Обіцяли оновлення транспорту, та якості обслуговування населення. Як на мене, то нічого не змінилося, крім ціни. Журналісти пишуть, що орієнтовна дата підвищення ціни середина січня 2022 року і знову на 2 гривні. Сподіваюсь запоріжці оцінять роботу місцевої влади на наступних виборах.
Закликаю запоріжців підтримати цю петицію. Тим самим показати місцевій владі, що вони не праві і ніякої обгрунтованої причини для підняття ціни на проїзд немає. Спочатку виконайте свої попередні обіцянки з оновлення транспорту і покращення якості обслуговування, — пише автор петиції Євген Прилуцький.

Варто додати, що на сьогодні петиції набрала 786 голосів, ще залишилося 48 днів, аби підтримати петицію.

Читайте також: У Запоріжжі мешканці Бабурки застрягли у пробках: частина міста паралізована

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-proty-pidvyshchennia-tsin-na-proizd-z-iavylas-shche-odna-petytsiia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top