Запоріжці відзначили Міжнародний Олімпійський день руханкою — фото

Традиційно «Руханки» в Запоріжжі відбуваються на площі Фестивальній, однак через війну місце проведення і формат було змінено

У Запоріжжі сьогодні, 5 липня, з нагоди Міжнародного Олімпійського дня під гаслом миру, єдності, спорту, здорового способу життя та рухливої активності відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Руханка».

На території комунального закладу «Запорізький обласний спортивний ліцей» зібралися вихованці спортивних закладів області.

Традиційно "Руханки" в Запоріжжі відбуваються на площі Фестивальній, однак через війну місце проведення і формат було змінено

Варто зазначити, що традиційно «Руханки» у Запоріжжі відбуваються на площі Фестивальній. До спортивних активностей зазвичай долучаються відомі запорізькі спортсмени, тренери, військові, студенти закладів вищої освіти, школярі, молодь трудових колективів, а також молодіжні громадські організації.

Однак цього року через повномасштабну воєнну агресію росії місце проведення заходу і його формат було змінено. А кількість учасників також зазнала змін.

Традиційно "Руханки" в Запоріжжі відбуваються на площі Фестивальній, однак через війну місце проведення і формат було змінено

Нагадаємо, Міжнародний Олімпійський день святкується щорічно 23 червня. в Рішення щорічно святкувати Міжнародний Олімпійський день Міжнародний олімпійський комітет прийняв у січні 1948 року. Основний захід, що супроводжує Міжнародний Олімпійський день, — це організація масових забігів на довгі дистанції 23 червня, або в найближчі вихідні до цього дня.

Традиційно "Руханки" в Запоріжжі відбуваються на площі Фестивальній, однак через війну місце проведення і формат було змінено

МОК рекомендував Національним Олімпійським Комітетам влаштовувати різні спортивні свята, здебільшого бігові, для того, щоб залучити максимальну кількість учасників, поширюючи цим олімпійську концепцію «Спорт для всіх».

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що знаменитий захисник «Металурга» і всієї України знову став головним тренером. Славетний артилерист тренуватиме команду без відриву від служби в ЗСУ.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Фото Олександра Прилепи

руханка


Сообщение Запоріжці відзначили Міжнародний Олімпійський день руханкою — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsi-vidznachili-mizhnarodniy-olimpiyskiy-den-ruhankoyu-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top