Запоріжці вийшли під стіни Апеляційного суду в Києві щоб висловити протест політичним переслідуванням Петра Порошенка

Сьогодні біля Київського апеляційного суду зібралися прихильники та партійці «Європейської Солідарності» та небайдужі українці щоб підтримати п’ятого Президента України Петра Порошенка. Суд мав розглянути апеляційну скаргу від прокурорів та від лідера опозиції, щодо обмеження його права на вільне пересування країною і світом:

«Ручне ДБР подало на апеляцію, бо суддя після двох діб «сидіння» у своїй нарадчій кімнаті відхилив політично замовне клопотання прокурора про арешт Петра Порошенка. Але разом з цим цей суддя й виконав забаганку влади — обмежив політичну діяльність п’ятого Президента, що вже унеможливило його міжнародну діяльність. Зеленський заблокував можливість виїзду Петра Порошенка у Брюссель, де в понеділок проходило засідання парламентської асамблеї НАТО, а у вівторок — Foreign Affairs Council. Тому на апеляцію подали й адвокати», — розповів народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Під стінами суду зібралися сотні українців, які, не дивлячись на погоду, прийшли відстояти демократію та висловитися проти політичних переслідувань. Співголова Запорізького осередку ГО «Брати по Зброї», депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Андрій Хімічев розповів, чому саме сьогодні він та його побратими вийшли на вулицю:

«Ми вийшли на захист власного майбутнього. Ми маємо захистити тих людей, які будують майбутнє нашої країни. Петро Порошенко – перший з тих, хто дбає про майбутнє України, і сьогодні йому потрібен наш захист. Він підняв українську армію з колін, він продовжує дбати про неї зараз, тож наша присутність тут є цілком логічною. Україна переживає складні часи і наша мета протистояти ворогу – як зовнішньому, так і внутрішньому. Сьогодні ми вийшли проти ворога внутрішнього. Всі ті, хто сьогодні знаходиться поряд зі мною – всі пройшли нелегкий шлях, але не складають рук і готові йти далі», — говорить Андрій Хімічев.

В «Європейській Солідарності» повідомляють, що готові виходити на підтримку лідера опозиції стільки, скільки буде потрібно.

«Провокації і агресивні правоохоронці, яких ми бачили 19 січня під Печерським судом, не налякали українців, і сьогодні тисячі людей знову вийшли висловити свій протест проти політичних переслідувань лідера опозиції Петра Порошенка. І так буде щоразу, доки влада не зрозуміє — в сучасній, постмайданній Україні немає місця репресіям», — зазначила депутатка Запорізької районної ради Аліса Сисоєва.

Засідання, яке мало відбутися сьогодні, 28 січня, перенесли на 11 лютого на 11:00. Адже до апеляційного суду не надійшли матеріали кримінального провадження з Печерського суду.Читайте також: Справу про розбещення дитини в оздоровчому таборі Запорізької області передано до суду Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-vyyshly-pid-stiny-apeliatsiynoho-sudu-v-kyievi-shchob-vyslovyty-protest-politychnym-peresliduvanniam-petra-poroshenka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top