Запоріжці вимагають побудувати крематорій

Запоріжців турбує, що будівництво крематорію «заглохло» на стадії проєкту. Тому містяни створили петицію, щоб показати, наскільки це питання важливе.

На сайті електронних петицій Запорізької міської ради з’явилася петиція про будівництво крематорію в Запоріжжі. Автор петиції говорить про те, що проєкт крематорію вже готовий, але будівництво досі не розпочато. І дійсно відповідний проєкт вже було розроблено, але його доля досі не відома.

Серйозна проблема з нестачею місць на кладовищах, тим не менш була не першочерговою впродовж останніх років. Однак під час пандемії коронавірусу Запоріжжя та область стикнулась із справжньою проблемою — померлі від ковіду потребують кремації, інакше процедура похорону досить складна і може виплисти в справжню проблему в майбутньому. Однак, для кремації померлих доводиться возити в Одесу або Харків. Саме там знаходяться найближчі крематорії.

Будівництво крематорію в Запоріжжі стало б справжнім рішенням проблеми не лише з померлими від коронавірусу, а й з вирішенням нестачі місць на кладовищах.

Підписати петицію можна тут.

Нагадаємо, раніше містяни вже намагались зібрати підпис під аналогічною петицією.

А в січні 2020 року УКС Запорізької міської ради навіть оголошувало тендер на розробку проєкту ЛЕП для крематорію. На цей проєкт планували виділити 9,3 мільйони гривень. Відповідальними за розробку проєкту були «Запоріжжяобленерго».

Читайте також: За добу від COVID-19 одужало близько ста осіб

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-vymahaiut-pobuduvaty-krematoriy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top