Але замість пошуку відповідей, деякі беруть на себе функцію Бога. За даними організації «Трансгендерна Європа» з 2008 по 2017 роки у 68 країнах світу вбили 2607 трансгендерів.
У 1993-му жертвою трансфобії став транс-хлопець Брендон Тіна. Після того, як двоє його знайомих дізнались, хто він за біологічною статтю – вони жорстоко побили та зґвалтували його. Коли він подав на кривдників у поліцію, прийшли до нього додому та застрелили. Ця історія отримала резонанс і наштовхнула громадськість на боротьбу за права людей.
У 98-му темношкіру трансжінку Ріту Хестер вбили у власній квартирі. Представники ЛГБТ-спільноти вважають, що цей злочин скоїли на ґрунті ненависті, про що свідчить особлива жорстокість нападу та те, що вбивця нічого не вкрав. Саме ця подія стала точкою відліку у відзначенні Дня пам’яті трансгендерів. 20 листопада кожного року люди виходять на вахту пам’яті зі свічками, щоб вшанувати постраждалих від трансфобії людей.
Злочини на ґрунті ненависті продовжувались і в подальшому. Гвен Араухо, Тайра Хантер, Сильвія Рівера, Марша Джонсон, Роберт Ідс, Ентоні Торрес, Сантьяго Карваджаль – це імена тих людей, про чию смерть говорили найгучніше.
Тож за що суспільство так ненавидить і не сприймає трансгендерних людей? Та чи має ця ситуація змінюватися? Ірина Дєдушева поспілкувалась із запоріжцями, які прагнуть мати іншу стать, дізналась, що говорять про трансгендерів спеціалісти та побувала на акції, яка вперше пройшла у нашому місті з посиленими заходами безпеки.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhtsi-vpershe-vijshli-na-vahtu-pam-yati-na-chest-dnya-pam-yati-transgenderiv/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook