Запоріжці вшанували пам’ять українських героїв “Революції Гідності”

Сьогодні, 21 листопада, на майдані Героїв у Запоріжжі відбулось урочисте покладання квітів, присвячене Дню Гідності та Свободи. Саме 21 листопада 2013 на Майдан вийшли активісти і студенти, обурені придушенням демократичних цінностей.

Організувала сьогоднішій захід Запорізька робласна організація партії «Європейська Солідарність».

Небайдужі містяни прийшли сьогодні до пам‘ятника Героям Революції Гідності, щоб вшанувати пам’ять українських борців за незалежність.

«Шановні друзі! Сьогодні ми з вами відзначаємо День Гідності та Свободи, який здобув український народ великими жертвами. На жаль, відзначаємо цей день у дуже складні часи. Проте той фундамент, який був закладений у 2014, коли українці сказали «так» європейській інтеграції, незалежності та свободі, його вже не скасувати. Люди, які вийшли на Майдан взимку 2014 року зробили так, що тепер, щоб не сталося, а Україна буде європейською, незалежною, вільною та гідною. Слава Україні!», – сказав під час заходу Валерій Прозапас.

Народний депутат України VIII скликання Ігор Артюшенко наголосив, незважаючи на те, що наступне п’ятиріччя проросійські сили намагатимуться проштовхувати свої антиукраїнські ідеї в органах самоврядування, українці всеодно будуть боротися за незалежність:

– Ми гуртуємось і ми обов’язково переможемо. Тому що ми знаємо, як важко здобувається Незалежність. Ми народжені бути вільними.

«Сім років тому в цей день наша країна здобула шанс створити гідну українську європейську державу. Я вважаю, що ми повинні ним скористатися, щоб боротися за Україну», – сказав запорізький підприємиць Антон Жук.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності.

Сообщение Запоріжці вшанували пам’ять українських героїв “Революції Гідності” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhci-vshanuvali-pam-jat-ukrainskih-geroiv-revoljucii-gidnosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top