Запоріжці вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні : фоторепортаж

Сьогодні, 8-го травня, партійці «Європейської Солідарності» вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій Війні.

У День пам’яті та примирення депутати фракцій «Європейська Солідарність» та активісти Запорізького осередку ВГО «Солідарна Молодь» поклали квіти до вічного вогню на Алеї Бойової Слави.

«Сьогодні в усьому цивілізованому світі – День пам‘яті за жертвами Другої світової війни.«Європейська Солідарність» вважає за потрібне проводити й в Україні будь-які урочистості в ці вихідні дні виключно в такому форматі та виключно під гаслом «Ніколи знову!».

Адже немає ніякого приводу для святкування загибелі десятків мільйонів людей. В цьому немає перемоги, на жаль.. Та особливим цинізмом в ці дні є заяви на кшталт «можна повторити», – зазначив депутат Запорізької обласної ради Дмитро Траілін.

Цього року відзначається в Україні відзначають 76 річниця перемоги над нацизмом.«Ми із вдячністю згадуємо тих, хто виборов та наблизив мир 76 років тому. Вічна шана і пам’ять. Тепер же перед нами стоїть задача не менш складна – прогнати агресора з нашої української землі, – зазначив депутат Запорізької міської ради, ветеран АТО Вячеслав Зайцев.Читайте також: У Запоріжжі запалили «Вогонь пам’яті» на Алеї Бойової Слави

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsi-vshanuvaly-pam-iat-zahyblykh-u-druhiy-svitoviy-viyni-fotoreportazh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top