Запоріжці, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС можуть отримати матеріальну допомогу

У Запоріжжі сім’ї, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримують матеріальну допомогу з міського бюджету. Про це повідомила Запорізька міська рада.

Наразі 202 родини перебувають на обліку в районному управлінні соціального захисту населення. Кошти виплачуються в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя.

До дня Чорнобильської катастрофи у квітні 2024 року цим сім’ям проведено першу виплату по 1 000 грн. Другу виплату заплановано провести у листопаді цього року до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Загальна сума допомоги складає за рік 2 000 гривень на сім’ю.

Одна сім’я, яка має дитину з інвалідністю, захворювання якої пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, отримала разову цільову допомогу у розмірі 2 000 грн.

Крім того, на прохання громадського об’єднання «Чорнобильці Запоріжжя» 100 членам об’єднання було надано допомогу по 2 000 грн., з яких 50 осіб отримали допомогу у квітні цього року. Наступна виплата 50 особам запланована на листопад цього року.

На ці виплати з бюджету міста вже спрямовано 304 тисячі гривень.

Усього у 2024 році на ці заходи в бюджеті громади заплановано понад 600 тис. грн. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zaporizhtsi-yaki-postrazhdali-vnaslidok-avariyi-na-chaes-mozhut-otrimati-materialnu-dopomogu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top