Запоріжці заборгували за тепло майже мільярд: все більше боржників отримуватимуть судові позови

Запоріжці вже заборгували майже мільярд за спожите раніше тепло, пише Алекс. Раніше тепловики вважали, що борг накопичується через те, що більшість людей не сплачують за спожите тепло в повному обсязі, бо дорого платити. Однак проаналізувавши динаміку сплати за рік, стало зрозуміло, 87% запоріжців – сумлінні платники. 235 324 споживачі в Запоріжжі за рік повністю сплачують за спожите тепло.

Кількість позовів до боржників від тепломереж цього року збільшилась в рази. По пів тисячі за місяць вартістю близько мільйона гривень на судовий збір – саме так теплові мережі планують боротися зі злісними боржниками. Таким чином хочуть відновити справедливість щодо тих споживачів, що сумлінно щороку сплачують за спожите тепло. Адже опалення – послуга від якої не можна відключити окремого споживача, аби покарати його. Тобто всі, хто не сплачують, отримують тепло, за яке сплатили інші, зокрема і за рахунок бюджету.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhci-zaborguvali-za-teplo-majzhe-miljard-vse-bilshe-borzhnikiv-otrimuvatimut-sudovi-pozovi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhci-zaborguvali-za-teplo-majzhe-miljard-vse-bilshe-borzhnikiv-otrimuvatimut-sudovi-pozovi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top