Запоріжці збільшили сплату до пенсійного і соціальних фондів майже на двісті мільйонів

За п’ять місяців запорізькі платники податків сплатили до пенсійного і соціальних фондів 4 мільярди 247 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Іван Саранцев, у порівнянні із січнем-травнем минулого року надходження збільшились майже на 200 мільйонів гривень.

У травні на пенсійні і соціальні виплати запоріжці перерахували 936 мільйонів гривень, це на 94 мільйони гривень більше, ніж у травні минулого року.

Нагадаємо, 20 червня – останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за травень роботодавцями за найманих працівників. Для гірничих підприємств термін сплати єдиного внеску за травень припадає на 28 червня.

Платниками єдиного внеску є роботодавці, фізичні особи-підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, а також особи, які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3787507/zaporizci-zbilsili-splatu-do-pensijnogo-i-socialnih-fondiv-majze-na-dvisti-miljoniv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top