Запоріжців будуть щепити в автобусі: деталі

У Запоріжжі вже з понеділка розпочне працювати мобільний пункт вакцинації. Його організовано на базі одного з великих автобусів КП «Запоріжелектротранс».

На сьогодні близько 40% містян вже зробили щеплення, хоча лише частина з них двома дозами. Однак процес масової вакцинації необхідно продовжувати. Це єдина можливість зупинити розповсюдження коронавірусної інфекції.

У місті створено 13 Центрів масової вакцинації. Опрацьовується можливість відкриття додаткових Центрів. Пункти вакцинації є у Центрах первинної медико-санітарної допомоги. Також активізовано роботу мобільних бригад з вакцинації, які почергово працюють у віддалених амбулаторіях та інших місцях.

Черговим кроком у забезпеченні додаткових можливостей для вакцинації стало створення мобільного пункту, який організовано на базі автобусу КП «Запоріжелектротранс».

Тут працюватиме бригада медиків, які робитимуть щеплення та кілька реєстраторів. Мобільний пункт зможе приїхати до будь-якого району міста, у тому числі віддаленого.

У першу чергу туди, де відсутня інша можливість зробити щеплення на місці, або туди де щоденно буває багато людей. Маршрут та графік роботи мобільного пункту вакцинації буде погоджений з головами районних адміністрацій. На наступному тижні він працюватиме у Дніпровському районі.

У результаті запоріжці отримають додаткову можливість зробити щеплення, не витрачаючи час для того, щоб піти до Центру масової вакцинації, повідомили у прес-службі мерії.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhtsiv-budut-shchepyty-v-avtobusi-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top