Запоріжців хочуть анкетувати з приводу сервісу перевезень

Сьогодні, 16 жовтня у ЗОДА пройшла нарада, стосовно покращення маршрутної мережі. На зупинках громадського транспорту частими є ситуації, коли не влізають і залишаються далі очікувати, або їдуть на “одній нозі”. У той же час, маршрутних таксі також немало і водії заявляють, що возити невигідно.

Щоб отримати об’єктивну картину, пасажирів будуть анкетувати, побажання людей запишуть. За словами директорки Департаменту промисловості та розвитку інфраструктуру облдержадміністрації Марини Барановської, маршрутна мережа області є нерентабельною та більшість пасажирів не задоволені якістю транспортних засобів.

До вдосконалення логістики перевезень залучать науковців, представників ОТГ та районних адміністрацій. Моніторинг ситуації планується з 25 по 31 жовтня. Перевірка допоможе виявити чи достатня кількість автобусів за окремими маршрутами, визначення реального потоку людей в окремий сезон. Це стосується не тільки перевезення у самому Запоріжжі, а також по всій Запорізькій області. На нараді склали план, щодо вивчення попиту населення на транспортні засоби, в результаті якого будуть подальші дії стосовно вдосконалення маршрутної мережі регіону.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhciv-hochut-anketuvati-z-privodu-servisu-perevezen.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top