Запоріжців обурив стан тварин та умови на Запорізькій дитячій залізниці: «Це концтабір для тварин» (фото, відео)

Запорізька дитяча залізниця й досі користується популярністю серед містян. Втім, останнім часом все більше скарг чутно від відвідувачів стосовно умов, в яких перебувають тварини.

Так місцева мешканка Катерина Галіч опублікувала допис, в якому показала стан Запорізької дитячої залізниці. Містянку обурило те, що замість нормальних умов для тварин – їх доведено до критичної точки. Тварини сидять під палючим сонцем, не мають нормальної чистої води та мисок для неї, мало того, навіть їжа виглядає відверто огидно.

Лис та вовк виглядають не лише змученими, знесиленими (що можливо за такої спеки), а й занедбано. Хатки для тварин – бетонні, спекотні. Запоріжанка звертається до небайдужих із проханням також звернути на ситуацію увагу, вона вважає, що таке ставлення до тварин – злочин.

«Об’єктивно, в цей час  хворі, змучені тварини прибувають в жахливих умовах в зоопарку, при Запорізькому парку дитячої залізниці! Тварини на нищівній спеці в бетонних, тісних, іржавих клітках! Тухла, зацвіла вода в іржавих, старих каструлях. Їжа схожа на помиї, не зачеплена, обліплена мухами.

Лисиці, вовки, олені, ведмеді, борсуки, єноти, птиці, крокодили, риби … всі тварини перебувають в умовах концтабору! Всі глядачі, що купили квиток на це «захід» можуть спостерігати повільну, жорстоку смерть за ґратами», — висловилась жінка.


У коментарях запоріжанці запропонували писати заяву до поліції, викликати правоохоронців на місце, адже нині вже працює відповідний закон. Так, у відповідь містянка сказала, що планує створювати петицію аби заборонити схожі «розваги» людської жорстокості. Вона вважає, що просто заплющувати очі на ситуацію надалі не можна.


За матеріалами: Катерина Галіч

Читайте також: Запоріжцям показали як 80 років тому виглядав проспект Металургів: фото

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiv-oburyv-stan-tvaryn-ta-umovy-na-zaporizkiy-dytiachiy-zaliznytsi-tse-kontstabir-dlia-tvaryn-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top