Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Україні запровадили механізм забезпечення переселенців житлом у сільській місцевості«Коридор» до Криму тріщить по швах: ГУР ефектно спалило техніку…Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…

Запоріжців попереджають про технологічний злив води через греблю

Сьогодні, 17 травня, о 13:00 годині почнеться технологічний злив води через греблю ДніпроГЕСу. Як повідомляє військова адміністрація, водосховища переповнені, тому необхідно спустити необхідний об’єм води.

Дніпровська ГЕС працює в штатному режимі.

Источник: https://subbota.ua/news/178350/zaporizhcziv-poperedzhayut-pro-tehnologichnij-zliv-vodi-cherez-greblyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top