Запоріжців попереджають, що постачальник побутової електроенергії залишається незмінним

Діючі тарифи чинні до 31 жовтня, а під час воєнного стану не нараховується пеня чи інші стягнення. Втім абонентів закликають вчасно сплачувати та не накопичувати борги.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

В ЗОВА попереджають мешканців тимчасово окупованих територій, що єдиним постачальником електроенергії лишається ТОВ «Запоріжжяелектропостачання». Усі номери особових рахунків та реквізити для оплати не змінювались.

Будь-яку інформацію по особовому рахунку можливо дізнатися за телефонами Кол-центру ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» (061) 228-2220 та Інформаційно-консультаційного центру: 0638400201, 0638400145, 0638399662.

Через дії російських загарбників на тимчасово окупованих територіях пункти прийому платежів за комунальні послуги від населення готівкою не працюють. Рахунки за електричну енергію можливо оплатити через доступні онлайн сервіси: EasyPay, Приват24, Ощадбанк 24/7, особистий кабінет споживача.

Влада закликає за можливості сплачувати рахунки та не накопичувати борги, адже під час війни це суттєва підтримка економіці нашої країни.

Щодо терміну дії чинних тарифів на електроенергію, то він продовжений до 31 жовтня 2022 року. Тобто, побутові споживачі електричної енергії продовжують сплачувати за електроенергію на рівні 1,44 грн/кВт год за обсяг споживання до 250 кВт год/місяць включно. За обсяг споживання понад 250 кВт год/місяць населення сплачує на рівні 1,68 грн/кВт год (за весь обсяг споживання).

Також до припинення чи скасування воєнного стану в Україні Урядом заборонено нарахування та стягнення неустойки за несплату житлово-комунальних послуг, а також припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Источник: https://forpost.media/vijna/zaporizhtsiv-poperedzhaiut-shcho-postachalnyk-pobutovoi-elektroenerhii-zalyshaietsia-nezminnym.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top