Запоріжців попереджують про нову схему шахрайства

В Україні з’явилась нова схема шахраїв, які надсилають SMS, а потім люди виявляють величезні борги на рахунку мобільного оператора. У одної з постраждалих з мобільного зникли всі гроші і ще й борг нараховується щодня. Про це повідомляє “Сьогодні“.

Жінка отримала рекламне повідомлення про фільм, (може бути про гру або навіть знижку на сукню). Але як тільки вона натиснула на посилання, з її рахунку зняли всі гроші. А потім їй і виставили борг.

На гарячій лінії жінці сказали, що це оплата нібито за перегляд фільмів. Які вона, звичайно, не дивилася. За умовами, це не має значення – гроші вперед. Але послугу нібито можна вимкнути, відправивши повідомлення на певний номер. Ось тут і є афера.

А якщо не просто натиснути на посилання, але і завантажити якусь рекламну гру під загрозою вже і гроші з кредитки. Телефонна картка блокується на час, і після цього людина дізнається, що у нього вже є кредит. Такі скарги надходять масово по всій Україні, це новий тренд 2019 року, – зазначає експерт із захисту прав споживачів.

Сообщение Запоріжців попереджують про нову схему шахрайства появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhciv-poperedzhujut-pro-novu-shemu-shahrajstva.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top