Запоріжців просять вже не надсилати гроші на справу, яку давно вирішили

Волонтери, які організовували збір коштів для дівчини сироти, просять допомогти вгамувати запоріжців, які продовжують надсилати кошти, пише Регіонньюз.

Справа була ще взимку 2018 року, в Мелітополі. Молоду дівчину Олену Чморову, яка не має нікого з рідних вигнали із лікарні, мовляв: “Народжуй, де хочеш!”. На вулиці було -15, а бідолашна жінка не мала де знайти затишок, щоб привести у світ нове життя. Батько малюка відмовився від обов’язків, які тільки дізнався про вагітність.

У селі Терпіння, Мелітопольського району в Олени була стара хата, втім вона абсолютно непридатна для життя. Після того, як жінку не прийняли в лікарні, вона пішки подалася до села, йшла 5 годин і отримала переохолодження і як наслідок – запалення нирок. Це вже був 8 місяць вагітності.

Тоді про ситуацію дізналися волонтери, зокрема керівниця Благодійної організації “Добродар” Марина Чабан взялася допомагати вагітній жінці. Вона змогла переконати лікарів, щоб дівчину госпіталізували до Центральної районної лікарні і взялися за її лікування. Тоді волонтери організували збір котів, щоб допомогти Олені з медикаментами, їжею та підготовкою до пологів. Небайдужих тоді виявилося достатньо і все благополучно вирішилося. Збір коштів закрили. Втім, інформацію про складні життєві умови дуже вразили читачів і вони активно поширювали публікації та прохоння допомогти фінансово. Більше того, поширюють до сьогоднішнього дня, а небайдужі люди продовжують надсилати кошти, не дивлячись на дату публікацій.

“Потрібно повідомити людей, що збір коштів по цій справі давно закінчився. Ми звітуємо про надходження і витрату коштів по кожному питанні,  зараз маємо багато мороки, бо ж щоразу коли гроші надходять на лікування Олени, ми мусимо знайти людину і з’ясувати як переслати гроші назад, або як розпорядитися ними. Без дозволу людини, яка надіслала кошти саме Олені, ми не можемо спрямувати їх на інші проблеми. Допоможіть з поширенням інформації, нехай вже не поширюють старі статті і не надсилають грошей на справу, яку ми давно закрили” – просить волонтерка Марина Чабан.

Де сьогодні Олена Чморова журналістам не відомо, втім, якби їй і надалі була потрібна допомога, волонтери б повідомили.

«

Читайте також: У ЗАПОРІЖЖІ ВИРУБУЮТЬ ЧЕРГОВИЙ ПАРК – ВІДЕО

Сообщение Запоріжців просять вже не надсилати гроші на справу, яку давно вирішили появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/zaporizhciv-prosjat-vzhe-ne-nadsilati-groshi-na-spravu-jaku-davno-virishili.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top