Запоріжців та гостей міста запрошують зануритися у світ металургійної магії

Запоріжці та гості міста зможуть побачити як виготовляють метал, при цьому будучи не на самому виробництві, а просто прогулюючись парком у середмісті.

У Запоріжжі подібне шоу презентують вперше. Аби створити цей інтерактивний проєкт про всі етапи виготовлення металу, автори за спеціальною технологією знімали відео на десяти різних гірничодобувних та металургійних підприємствах компанії Метінвест.

“Ми не замислюємося іноді, яка праця стоїть за виробництвом даної продукції – і бачимо іноді металургію в сірому кольорі. Насправді, в металургійних агрегатах відбуваються фізичні процеси, дуже красиві процеси. 16-18 липня відбудеться виставка «Art of steel» в районі «Райдуги». Ми запрошуємо вас всіх відвідати цю виставку і зануритися в прекрасний світ металургійної магії”, – зазначив начальник технічного управління ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Набока.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhciv-ta-gostej-mista-zaproshujut-zanuritisja-u-svit-metalurgijnoi-magii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhciv-ta-gostej-mista-zaproshujut-zanuritisja-u-svit-metalurgijnoi-magii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top