Запоріжців вакцинуватимуть тільки добровільно: в ОДА готуються до масового щеплення

В Запорізькій ОДА почали підготовку до масового щеплення містян. Там розповіли, що вона проходитиме в декілька етапів. Запоріжців розділять на 9 груп за черговістю отримання вакцини.

Про це повідомив  очільник обласної медицини Олексій Кулинич під час наради з питань медичної реформи, передає пресслужба ОДА.

Щеплення проводитимуть 24 мобільні бригади. До кожної ввійдуть сімейний лікар, дві медсестри та водій. Спочатку вакцину отримають медичні працівник, які лікують хворих на ковід. Далі військовослужбовці, а вже після них  співробітників соціальних служб та мешканці спеціалізованих будинків-інтернатів. Після вакцину отримають люди похилого віку із хронічними хворобами.

Рятувальники та співробітники правоохоронних органів вакцинуються шостими, а одразу після них отримають вакцину освітяни. На завершення свою дозу вакцину зможуть отримати всі інші громадяни від 18 до 59 років. Останні будуть особи, що відбувають покарання та мають обмежені соціальні контакти.

Впродовж року планується відкрити стаціонарні пункти вакцинації на базі поліклінік та лікарень.

Читайте також: Ситуація з COVID-19 в Запорізькій області залишається стабільною – 238 нових випадків за добу

Сообщение Запоріжців вакцинуватимуть тільки добровільно: в ОДА готуються до масового щеплення появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhciv-vakcinuvatimut-tilki-dobrovilno-v-oda-gotujutsja-do-masovogo-shheplennja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top