Запоріжців закликають зробити новорічний подарунок дитині, чиї батьки загинули на фронті

Новий соціальний проєкт започаткувала Олена Ярошенко — відома військова волонтерка, депутатка Запорізької районної ради фракції «Європейська Солідарність». Жінка пропонує привітати та зробити новорічний подарунок дітям, чиї батьки загинули на фронті. Долучитися до акції може кожен охочий.

128 дітей чиї батьки загинули на фронті або померли від поранень у мирному житті нашому списку… 128 молитов «нехай тато повернеться живим» …… і понад 100 могил. Я дуже прошу Вас, у цей тяжкий для всіх нас час, відкрити серце і подарувати цим дітям різдвяне диво.

Завдяки тим, хто вибрав діток і став для них чарівником, тим, хто перерахував суму на покупку подарунка, 113 дітей уже мають чарівників та отримають подарунок «від тата». Ще залишилось 15 діток. Один подарунок – це не так накладно. Але це сяючі очі, і віра в те, що добрі люди є. А ще це наша подяка їхнім батькам за мирне небо над нашим будинком, — звертається до запоріжців Олена Ярошенко.

Долучитись до акції можуть як запоріжці, так і колективи підприємств, шкіл, фірм тощо.

Подарунок чи гроші на нього можна передати, зв’язавшись з Оленою Ярошенко в соцмережі.

Читайте також: Запорізька волонтерка просить допомоги для ракетників

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiv-zaklykaiut-zrobyty-novorichnyy-podarunok-dytyni-chyi-batky-zahynuly-na-fronti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top