Запоріжців запрошують до участі у молодіжному форуму MEET-UP

22 травня о 12:00 Інститут розвитку Запоріжжя, Запорізька міська рада та ЮНІСЕФ запрошують на молодіжний форум MEET-UP, де поговорять про актуальні напрями розвитку молодіжних ініціатив. Про це повідомили на «Фейсбук»-сторінці Інституту розвитку міста Запоріжжя.

На заході відбудуться змістовні обговорення і важливі панельні дискусій:

«Роль молоді у державотворенні»; «Молодіжне лідерство: як змінювати світ сьогодні»; «Молодіжні центри: майданчики, де набувають спроможності творці змін».

На форумі планують обговорити концепцію першого Міського молодіжного центру в Запоріжжі, який готують відкрити цьогоріч.

Планується відібрати 20 людей до волонтерської команди, які долучаться до організації події, реєстрація за посиланням. Паралельно триває збір заявок від учасників і учасниць заходу.

Як зазначають, з міркувань безпеки точне місце проведення заходу та програма будуть розіслані зареєстрованим учасникам. Кількість місць обмежена. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zaporizhtsiv-zaproshuyut-do-uchasti-u-molodizhnomu-forumu-meet-up/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top