Запоріжців запрошують долучитися до літературного заходу

Вони отримали назву «Книжковий арсенал у твоїй бібліотеці», і протягом цих днів Запорізька обласна бібліотека для юнацтва також стала майданчиком для літературних заходів.

Проводитимуть власні заходи – зокрема, поетичний вечір Олени Ольшанської та презентацію нової книги Валентина Терлецького «Книга Сили. Віра», а також спільні перегляди онлайн-трансляцій з Києва. Оскільки книжковий арсенал проходить у так званому гібридному форматі, заходи відбуваються і онлайн, і офлайн.

“Як і зазвичай в Києві в приміщенні Арсеналу відбуваються якісь дискусії, розмови, презентації, спілкування, для того, щоб ті люди, які не змогли приїхати до Києва, змогли відчути себе учасником, побути на цьому заході – будуть організовані прямі трансляції онлайн, і бібліотеки є тими майданчиками, де власне буде змога подивитись на це онлайн, тому що воно буде не у відкритому доступі, а лише на базі бібліотеки це можна буде подивитися”, – розповіла поетеса Олена Ольшанська.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhciv-zaproshujut-doluchitisja-literaturnogo-zahodu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhciv-zaproshujut-doluchitisja-literaturnogo-zahodu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top