Запоріжців запрошують на благодійні вечорниці

Вечір присвячений українській культурі проведуть в Запоріжжі задля благодійної мети.

В Запоріжжі’ 25 липня пройдуть благодійні вечорниці. Мета — зібрати кошти для Валентини Манзар. Жінка все життя пропрацювала в обласній науковій бібліотеці. Нещодавно з жінкою сталася біда — вона захворіла на коронавірус. Цукровий діабет зробив свою справу й в жінки почали відмирати легені. Тож жінці потрібен кисневий концентратор, бо інакше вона задихається.

Організатор вечорниць, Олена Ярошенко розповіла нам, що таким чином волонтери вирішили поєднати одразу дві справи: благодійність і популяризацію української культури.

Ми вивчаємо наші старовинні традиції. Вивчаємо наші старовинні костюми. На свято приїде Пересувний музей українського одягу — можна буде подививтися, приміряти і сфотографуватися. Потім будемо водити хороводи й співати старовинних українських пісень. Все це духовне збагачення і розвиток нашої свідомості, як нації.

Але все це не просто так! На святі буде аукціон з автентичними українськими лотами, які можна буде придбати для себе та зробити добру справу.

На вечорницях присутні зможуть взяти участь у фотосесії з фотозоною в українському стилі з професійним фотографом. На гостей чекатиме аукціон та шоу-програма, в якій кожен зможе взяти участь.

Возможно, это изображение (Елена Ярошенко и текст)

Читайте також: На Запоріжжі зафільмували зграю дельфінів під час полювання: відео

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiv-zaproshuiut-na-blahodiyni-vechornytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top