Запоріжцям купатися у Дніпрі треба дуже обережно

У пробах дніпровської води в межах Запоріжжя виділені холероподібні вібріони

Епідемічна ситуація з холери в регіоні благополучна. Збудник захворювання за минулий період поточного року не виділявся ні від хворих на ГКІ, ні з об’єктів довкілля.

У містах та районах області на холеру обстежено 57 осіб з дисфункцією кишкового тракту, позитивних результатів на холеру не виявлено.

Досліджено 12 проб з об’єктів довкілля. Холероподібні вібріони виділені з 3 проб, що становить 8,7% від загальної кількості досліджених проб. Серед позитивних 3 проби води річки Дніпро у м. Запоріжжя.

Нагадуємо, що холероподібним вібріонам притаманна властивість викликати поодинокі захворювання гострими кишковими інфекціями при заковтуванні забрудненої вібріонами води поверхневих водоймищ під час купання або використанні такої води для миття посуду, овочів, фруктів.

З метою їх профілактики купатись необхідно тільки в спеціально відведених, облаштованих для відпочинку місцях; не заковтувати під час купання воду відкритих водоймищ. Не купувати харчові продукти на стихійних ринках. Дотримуватись правил особистої гігієни. Для пиття та миття овочів, фруктів використовувати тільки доброякісну воду.

холера

Епідемічна ситуація з холери знаходиться під постійним контролем фахівців ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», — повідомляє сайт відомства.

Читайте також: У Запорізькій області зростає захворюваність на коронавірус

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запоріжцям купатися у Дніпрі треба дуже обережно появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhtsyam-kupatisya-u-dnipri-treba-duzhe-oberezhno

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top