Запоріжцям нагадали про намір Концерну МТМ встановити загальнобудинкові лічильники гарячої води коштом мешканців

Останнім часом дуже багато чуток і незрозумілих питань довкола тарифів і роботи Концерну Міські теплові мережі. Так, наприклад, в соцмережах згадали про наміри Концерну встановити загальнобудинкові лічильники гарячої води коштом мешканців цих самих будинків.

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», а саме, ст.3 п.6: «Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку… відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень». Тобто за законом все вірно. Цікаво те, що свої послуги Концерн не пропонує, а робить їх ледь не обов’язковими. Зроблено навіть прорахування вартості встановлення загальнобудинкового лічильника на домі. Так, чим більше квартир в будинку, тим дешевше їм обійдеться встановлення лічильника. Бо вартість встановлення коливається в межах 100-145 тисяч гривень, і розділяти її планують на кількість квартир.

Цікаво й те, що в запорізькому сегменті Фейсбука про це згадали саме зараз. Адже попередження про встановлення лічильників було оголошено ще в минулому травні. Наразі, через карантин, зобов’язувати встановлювати лічильник на кожен дім, Концерт не має права. Навіть після закінчення карантину, кожен будинок  матиме п’ять місяців на роздуми. Щоправда, це не означає, що в мешканців є вибір.

Журналісти Форпост вже запланували та узгодили з генеральним директором Концерну Міські теплові мережі Олександром Греком зустріч, щоб з’ясувати, чого чекати запоріжцям найближчим часом у своїх платіжках.

Читайте також: Запорізькому студенту потрібна допомога в боротьбі із рідкісним раком

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhtsiam-nahadaly-pro-namir-kontsernu-mtm-vstanovyty-zahalnobudynkovi-lichylnyky-hariachoi-vody-koshtom-meshkantsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top